ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אליפות ישראל 2024
משתתפים
יחידים
זוגות
משחקים
הזוכים
גברים א'
גברים ב'
גברים ג'
גברים ד'
נשים א'
נשים ב'
בנים 9
בנים 11
בנות 11
בנים 13
בנות 13
בנים 15
בנות 15
בנים 18
בנות 18
סניורים 40-49
סניורים 50-59
סניוריות 50 ומעלה
סניורים 60-69
סניורים 70 ומעלה
פרקינסון
זוגות בנים 9
זוגות בנים 11
זוגות מעורבים 11
זוגות בנים 13
זוגות בנות 13
זוגות מעורבים 13
זוגות בנים 15
זוגות מעורבים 15
זוגות בנים 18
זוגות בנות 18
זוגות מעורבים 18
זוגות גברים א'
זוגות גברים ב'
זוגות נשים א'
זוגות מעורבים א'
זוגות מעורבים ב'
זוגות סניוריות 40 ומעלה
זוגות סניורים 60 ומעלה
בנים 15
בתים
עץ
1/64
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
גמר
מנצח
יהלי מור
מכבי תל אביב
0/0
יהלי מור
מכבי תל אביב
02/07/2024 16:00 שולחן 1
02/07/2024 14:00 שולחן 1
02/07/2024 19:00 שולחן 1
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 2
0/0
נתנאל יצחק יקונט
הפועל גליל תחתון
נתנאל יצחק יקונט
הפועל גליל תחתון
02/07/2024 20:00 שולחן 2
מתן פלדמן
הישגי כרמיאל
0/0
מתן פלדמן
הישגי כרמיאל
02/07/2024 16:00 שולחן 3
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 2
02/07/2024 14:00 שולחן 2
02/07/2024 16:00 שולחן 4
0/0
אריאל שימונוב
מכבי דימונה
אריאל שימונוב
מכבי דימונה
03/07/2024 13:00 שולחן 14
נועם נימרודי
הפועל פתח תקווה
0/0
נועם נימרודי
הפועל פתח תקווה
02/07/2024 16:00 שולחן 5
02/07/2024 14:00 שולחן 3
02/07/2024 19:00 שולחן 3
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 6
0/0
מיכאל רבינוביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
מיכאל רבינוביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
02/07/2024 20:00 שולחן 3
יהודה קוסטנוביץ
הפועל ירושלים
0/0
יהודה קוסטנוביץ
הפועל ירושלים
02/07/2024 16:00 שולחן 7
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 4
02/07/2024 14:00 שולחן 4
02/07/2024 16:00 שולחן 8
0/0
קורן אדר
הפועל רמת ישי
קורן אדר
הפועל רמת ישי
03/07/2024 14:30 שולחן 13
יהלי זגורי
הישגי כרמיאל
0/0
יהלי זגורי
הישגי כרמיאל
02/07/2024 16:00 שולחן 9
02/07/2024 14:00 שולחן 5
02/07/2024 19:00 שולחן 5
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 10
0/0
אופק בלאיש
בני הרצליה
אופק בלאיש
בני הרצליה
02/07/2024 20:00 שולחן 4
נח מיורק
עירוני גבעתיים
0/0
נח מיורק
עירוני גבעתיים
02/07/2024 16:00 שולחן 11
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 6
02/07/2024 14:00 שולחן 6
02/07/2024 16:00 שולחן 12
0/0
אריאל ברנשטיין
מכבי שהם
אריאל ברנשטיין
מכבי שהם
03/07/2024 13:00 שולחן 15
ערן ענבר
מכבי רחובות
0/0
ערן ענבר
מכבי רחובות
02/07/2024 16:00 שולחן 13
02/07/2024 14:00 שולחן 7
02/07/2024 19:00 שולחן 7
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 14
0/0
עידו פרידמן
אליצור קריית אתא
עידו פרידמן
אליצור קריית אתא
02/07/2024 20:00 שולחן 5
איתי רייך
בני הרצליה
0/0
איתי רייך
בני הרצליה
02/07/2024 16:00 שולחן 15
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 8
02/07/2024 14:00 שולחן 8
02/07/2024 16:00 שולחן 16
0/0
דניאל קרבצ'נקו
בני הרצליה
דניאל קרבצ'נקו
בני הרצליה
05/07/2024 11:00 שולחן 4
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
0/0
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
02/07/2024 16:00 שולחן 17
02/07/2024 14:00 שולחן 9
02/07/2024 19:00 שולחן 9
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 18
0/0
עומר בניה
מכבי גדרה
עומר בניה
מכבי גדרה
02/07/2024 20:00 שולחן 6
נועם שרעף
מכבי שהם
0/0
נועם שרעף
מכבי שהם
02/07/2024 16:00 שולחן 19
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 10
02/07/2024 14:00 שולחן 10
02/07/2024 16:00 שולחן 20
0/0
יובל רוזנברג
טניס שולחן חיפה
יובל רוזנברג
טניס שולחן חיפה
03/07/2024 13:00 שולחן 16
גל כץ זמיר
מכבי זאב זכרון יעקב
0/0
גל כץ זמיר
מכבי זאב זכרון יעקב
02/07/2024 16:00 שולחן 21
02/07/2024 14:00 שולחן 11
02/07/2024 19:00 שולחן 11
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:00 שולחן 22
0/0
רואי איציק
בית''ר ראשון לציון
רואי איציק
בית''ר ראשון לציון
02/07/2024 20:00 שולחן 7
איתי דינקביץ
בני הרצליה
0/0
איתי דינקביץ
בני הרצליה
02/07/2024 16:00 שולחן 23
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 12
02/07/2024 14:00 שולחן 12
02/07/2024 16:00 שולחן 24
0/0
יהונתן ברונשטין
הפועל לוד
יהונתן ברונשטין
הפועל לוד
03/07/2024 14:30 שולחן 14
עידו דפני
הפועל לוד
0/0
עידו דפני
הפועל לוד
02/07/2024 16:00 שולחן 25
02/07/2024 14:00 שולחן 13
02/07/2024 19:00 שולחן 13
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:30 שולחן 1
0/0
תומר אלמוג
בני הרצליה
תומר אלמוג
בני הרצליה
02/07/2024 20:00 שולחן 8
עילאי סרף
טנ''ש 2007 נתניה
0/0
עילאי סרף
טנ''ש 2007 נתניה
02/07/2024 16:30 שולחן 2
02/07/2024 14:00
02/07/2024 19:00 שולחן 14
02/07/2024 14:00 שולחן 14
02/07/2024 16:30 שולחן 3
0/0
יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
03/07/2024 13:00 שולחן 17
רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
0/0
רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
02/07/2024 16:30 שולחן 4
02/07/2024 14:00 שולחן 15
02/07/2024 19:00 שולחן 15
02/07/2024 14:00
02/07/2024 16:30 שולחן 5
0/0
אור עיואן
עירוני גבעתיים
אור עיואן
עירוני גבעתיים
02/07/2024 20:00 שולחן 9
קורן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
0/0
קורן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
02/07/2024 16:30 שולחן 6
02/07/2024 14:00 שולחן 16
02/07/2024 19:00 שולחן 16
02/07/2024 14:00 שולחן 17
02/07/2024 16:30 שולחן 7
0/0
ליאור סרף
הישגי כרמיאל
ליאור סרף
הישגי כרמיאל
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com