ליגה

מחוז צפון

## קבוצות + = - נ
1 הפועל עירוני נוף הגליל M1 3 3 0 0 6
2 עירוני גבעתיים M1 3 2 0 1 5
3 מכבי תל אביב M1 2 2 0 0 4
4 מכבי זאב זכרון יעקב M2 3 1 0 2 4
5 מ. בני הרצליה M2 4 0 0 4 4
6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 1 0 0 1 1
7 הישגי כרמיאל M1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 12
מכבי זאב זכרון יעקב M2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1

מחוז דרום

## קבוצות + = - נ
1 בית''ר ראשון לציון M3 5 4 0 1 9
2 מכבי דימונה M1 4 4 0 0 8
3 הפועל ירושלים M1 5 3 0 2 8
4 הפועל פתח תקווה M1 5 2 0 3 7
5 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 5 1 0 4 6
6 הפועל לוד M1 2 2 0 0 4
7 מ. בני הרצליה M3 6 0 0 6 0
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 11
בית''ר ראשון לציון M3 טכני מ. בני הרצליה M3

על נשים צפון

## קבוצות + = - נ
1 אליצור קריית אתא F1 9 6 0 3 15
2 הפועל גליל תחתון F1 7 7 0 0 14
3 הישגי כרמיאל F1 8 6 0 2 14
4 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 8 4 0 4 12
5 טניס שולחן חיפה F1 9 2 0 7 11
6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 9 0 0 9 9
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 1
הישגי כרמיאל F1 הפועל גליל תחתון F1

על נשים דרום

## קבוצות + = - נ
1 מכבי דימונה F1 10 10 0 0 20
2 מ. בני הרצליה F1 10 8 0 2 18
3 הפועל לוד F3 9 5 0 4 14
4 הפועל ירושלים F1 10 3 0 7 13
5 מכבי תל אביב F2 9 2 0 7 10
6 הפועל פתח תקווה F1 10 0 0 10 7
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 10
הפועל לוד F3 מכבי תל אביב F2
מ. בני הרצליה F1 1:3 הפועל פתח תקווה F1

דירוג

1 = טל ישראלי הפועל עירוני נוף הגליל
2 = איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
3 2+ עמית גורן הפועל עירוני נוף הגליל
4 1- יניב שרון בית''ר ראשון לציון
5 1- אנדרה סילבה עירוני גבעתיים
6 = עמרי בן ארי עירוני גבעתיים
7 = יונתן שוסטרמן אופק קריית אונו
8 4+ מתן סימון עירוני גבעתיים
9 = רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל
10 2- מיכאל טאובר עירוני גבעתיים
דירוג
1 = מרינה קרבצנקו מ. בני הרצליה
2 = ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא
3 = כרמית דור הפועל ירושלים
4 = אלינור דוידוב מכבי דימונה
5 = סיני יצחקי הפועל גליל תחתון
6 = אלנה רוב מכבי דימונה
7 = ויטל קרלין מ. בני הרצליה
8 = שרית חוזה מ. בני הרצליה
9 1+ רומי טילקין הישגי כרמיאל
10 1- שלי גלמן הישגי כרמיאל
דירוג
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com