ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אליפות ישראל 2024
משתתפים
יחידים
זוגות
משחקים
הזוכים
גברים א'
גברים ב'
גברים ג'
גברים ד'
נשים א'
נשים ב'
בנים 9
בנים 11
בנות 11
בנים 13
בנות 13
בנים 15
בנות 15
בנים 18
בנות 18
סניורים 40-49
סניורים 50-59
סניוריות 50 ומעלה
סניורים 60-69
סניורים 70 ומעלה
פרקינסון
זוגות בנים 9
זוגות בנים 11
זוגות מעורבים 11
זוגות בנים 13
זוגות בנות 13
זוגות מעורבים 13
זוגות בנים 15
זוגות מעורבים 15
זוגות בנים 18
זוגות בנות 18
זוגות מעורבים 18
זוגות גברים א'
זוגות גברים ב'
זוגות נשים א'
זוגות מעורבים א'
זוגות מעורבים ב'
זוגות סניוריות 40 ומעלה
זוגות סניורים 60 ומעלה
בנים 13
בתים
עץ
1/64
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
גמר
מנצח
ניר אנגלר
הפועל לוד
0/0
ניר אנגלר
הפועל לוד
03/07/2024 15:00 שולחן 14
03/07/2024 13:30 שולחן 1
03/07/2024 17:00 שולחן 1
03/07/2024 13:30
03/07/2024 15:00 שולחן 15
0/0
עומר וייס
מכבי רחובות
עומר וייס
מכבי רחובות
04/07/2024 10:20 שולחן 14
אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
0/0
אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
03/07/2024 15:00 שולחן 16
03/07/2024 13:30 שולחן 2
03/07/2024 17:00 שולחן 2
03/07/2024 13:30 שולחן 3
03/07/2024 15:00 שולחן 17
0/0
עמית אזולאי
עירוני גבעתיים
עמית אזולאי
עירוני גבעתיים
04/07/2024 12:20 שולחן 5
דניאל בר זיו
מכבי רחובות
0/0
דניאל בר זיו
מכבי רחובות
03/07/2024 15:00 שולחן 18
03/07/2024 13:30 שולחן 4
03/07/2024 17:00 שולחן 3
03/07/2024 13:30 שולחן 5
03/07/2024 15:00 שולחן 19
0/0
עילאי שמש
עירוני גבעתיים
עילאי שמש
עירוני גבעתיים
04/07/2024 10:20 שולחן 15
איתמר נוימן
בני הרצליה
0/0
איתמר נוימן
בני הרצליה
03/07/2024 15:00 שולחן 20
03/07/2024 13:30 שולחן 6
03/07/2024 17:00 שולחן 4
03/07/2024 13:30 שולחן 7
03/07/2024 15:00 שולחן 21
0/0
רני בורוק
עירוני גבעתיים
רני בורוק
עירוני גבעתיים
04/07/2024 14:20 שולחן 3
ליאור פריידברג
הפועל פתח תקווה
0/0
ליאור פריידברג
הפועל פתח תקווה
03/07/2024 15:00 שולחן 22
03/07/2024 13:30 שולחן 8
03/07/2024 17:00 שולחן 5
03/07/2024 13:30 שולחן 9
03/07/2024 15:00 שולחן 23
0/0
עמית פורר
מכבי שהם
עמית פורר
מכבי שהם
04/07/2024 10:20 שולחן 16
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
0/0
נמרוד הורן
הפועל רמת ישי
03/07/2024 15:00 שולחן 24
03/07/2024 13:30 שולחן 10
03/07/2024 17:00 שולחן 6
03/07/2024 13:30 שולחן 11
03/07/2024 15:00 שולחן 25
0/0
אופיר לוי
עירוני גבעתיים
אופיר לוי
עירוני גבעתיים
04/07/2024 12:20 שולחן 6
תומר פרנקל
הישגי כרמיאל
0/0
תומר פרנקל
הישגי כרמיאל
03/07/2024 15:30 שולחן 13
03/07/2024 13:30 שולחן 12
03/07/2024 17:00 שולחן 7
03/07/2024 13:30 שולחן 13
03/07/2024 15:30 שולחן 14
0/0
עמית לוי
מכבי רמת יצחק רמת גן
עמית לוי
מכבי רמת יצחק רמת גן
04/07/2024 10:20 שולחן 17
בניהו לברן
הפועל ירושלים
0/0
בניהו לברן
הפועל ירושלים
03/07/2024 15:30 שולחן 15
03/07/2024 13:30 שולחן 14
03/07/2024 17:00 שולחן 8
03/07/2024 13:30 שולחן 15
03/07/2024 15:30 שולחן 16
0/0
שון איכנבאום
הפועל לוד
שון איכנבאום
הפועל לוד
05/07/2024 11:00 שולחן 3
נועם עטיה
הפועל רמת ישי
0/0
נועם עטיה
הפועל רמת ישי
03/07/2024 15:30 שולחן 17
03/07/2024 13:30 שולחן 16
03/07/2024 17:00 שולחן 9
03/07/2024 13:30 שולחן 17
03/07/2024 15:30 שולחן 18
0/0
יואב בן דוד
הפועל רמת ישי
יואב בן דוד
הפועל רמת ישי
04/07/2024 10:20 שולחן 18
איתי גורין
הישגי כרמיאל
03/07/2024 13:30
03/07/2024 15:30 שולחן 19
03/07/2024 13:30 שולחן 18
03/07/2024 17:00 שולחן 10
03/07/2024 13:30 שולחן 19
03/07/2024 15:30 שולחן 20
0/0
ישי קלוו
הפועל ירושלים
ישי קלוו
הפועל ירושלים
04/07/2024 12:20 שולחן 11
בן קורלנד
עירוני גבעתיים
0/0
בן קורלנד
עירוני גבעתיים
03/07/2024 15:30 שולחן 21
03/07/2024 13:30 שולחן 20
03/07/2024 17:00 שולחן 11
03/07/2024 13:30 שולחן 21
03/07/2024 15:30 שולחן 22
0/0
עידו שרביט
הפועל ירושלים
עידו שרביט
הפועל ירושלים
04/07/2024 10:20 שולחן 19
אביטל שריג
הפועל גליל תחתון
0/0
אביטל שריג
הפועל גליל תחתון
03/07/2024 15:30 שולחן 23
03/07/2024 13:30 שולחן 22
03/07/2024 17:00 שולחן 12
03/07/2024 13:30 שולחן 23
03/07/2024 15:30 שולחן 24
0/0
קסם דורנאי
מכבי זאב זכרון יעקב
קסם דורנאי
מכבי זאב זכרון יעקב
04/07/2024 14:20 שולחן 16
עומר יעקב
אופק קריית אונו
0/0
עומר יעקב
אופק קריית אונו
03/07/2024 15:30 שולחן 25
03/07/2024 13:30 שולחן 24
03/07/2024 17:00 שולחן 13
03/07/2024 13:30 שולחן 25
03/07/2024 16:00 שולחן 19
0/0
עומר פרץ
מכבי שהם
עומר פרץ
מכבי שהם
04/07/2024 10:20 שולחן 20
דן גורל
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
0/0
דן גורל
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
03/07/2024 16:00 שולחן 20
03/07/2024 14:00 שולחן 1
03/07/2024 17:00 שולחן 14
03/07/2024 14:00 שולחן 2
03/07/2024 16:00 שולחן 21
0/0
אוריאל רצ'בסקי
מכבי שהם
אוריאל רצ'בסקי
מכבי שהם
04/07/2024 12:20 שולחן 12
יובל נוימן
עירוני גבעתיים
0/0
יובל נוימן
עירוני גבעתיים
03/07/2024 16:00 שולחן 22
03/07/2024 14:00 שולחן 3
03/07/2024 17:00 שולחן 15
03/07/2024 14:00 שולחן 4
03/07/2024 16:00 שולחן 23
0/0
מתן קידר
אופק קריית אונו
מתן קידר
אופק קריית אונו
04/07/2024 10:20 שולחן 21
אופק קבריטי
מכבי שהם
0/0
אופק קבריטי
מכבי שהם
03/07/2024 16:00 שולחן 24
03/07/2024 13:30
03/07/2024 17:00 שולחן 16
03/07/2024 14:00 שולחן 5
03/07/2024 16:00 שולחן 25
0/0
מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com