ליגת על גברים 2023-2024

מחוז דרום

מחוז דרום

## קבוצות + = - נקודות
1 בית''ר ראשון לציון M3 5 4 0 1 9
2 מכבי דימונה M1 4 4 0 0 8
3 הפועל ירושלים M1 5 3 0 2 8
4 הפועל פתח תקווה M1 5 2 0 3 7
5 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 5 1 0 4 6
6 הפועל לוד M1 2 2 0 0 4
7 מ. בני הרצליה M3 6 0 0 6 0
סיבוב הבא סיבוב : 11
בית''ר ראשון לציון M3 טכני מ. בני הרצליה M3
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 הפועל לוד M1 0:0 הפועל ירושלים M1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
וינגייט 00/00/0000 20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 מכבי דימונה M1
00/00/0000 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 הפועל ירושלים M1
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 מכבי דימונה M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל לוד M1
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל לוד M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל פתח תקווה M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 מכבי דימונה M1
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 הפועל לוד M1
19:01 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל ירושלים M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
08/01/2024 20:00 בית''ר ראשון לציון M3 2:4 הפועל פתח תקווה M1
16/01/2024 20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 טכני מ. בני הרצליה M3
19:00 הפועל ירושלים M1 4:2 הפועל לוד M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
30/01/2024 19:00 מכבי דימונה M1 0:6 בית''ר ראשון לציון M3
19:00 מ. בני הרצליה M3 טכני הפועל לוד M1
02/01/2024 20:00 הפועל פתח תקווה M1 4:3 הפועל ירושלים M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
וינגייט 01/02/2024 20:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 6:0 מכבי דימונה M1
09/01/2024 19:00 הפועל ירושלים M1 6:0 בית''ר ראשון לציון M3
13/02/2024 19:00 מ. בני הרצליה M3 טכני הפועל פתח תקווה M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל ירושלים M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
27/02/2024 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 טכני מ. בני הרצליה M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
12/03/2024 19:00 הפועל לוד M1 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 מ. בני הרצליה M3 טכני הפועל ירושלים M1
30/12/2023 19:30 הפועל פתח תקווה M1 0:6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
26/03/2024 19:00 מכבי דימונה M1 טכני מ. בני הרצליה M3
19:00 הפועל לוד M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
26/12/2023 19:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 5:1 בית''ר ראשון לציון M3
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
22/02/2024 20:00 הפועל פתח תקווה M1 5:1 מכבי דימונה M1
09/04/2024 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 הפועל לוד M1
28/12/2023 19:00 הפועל ירושלים M1 2:4 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com